niedziela, 8 marca 2009

Dzień Kobiet

8 marca to jedyny dzień w roku, kiedy kobiety są ważniejsze od mężczyzn. Ich wymagania wzrastają wtedy do rozmiarów portfela adoratora, a czasem przekraczają jego budżet, i adorator - zamiast świecić przykładem przed innymi adoratorami zabujanymi w swoich pannach - świeci oczami przed kelnerem, restauratorem lub taksówkarzem. Tego dnia ceny kwiatów i czekoladek wzrastają o 300%, a miejsce w dobrej knajpie można zdobyć co najwyżej na Dzień Kobiet w przyszłym roku. Mężczyźni myślą, że jeśli przez jeden dzień obdarzą kobiety wzmożoną atencją, to naładują im bateryjki oddania i wdzięczności na cały rok; natomiast kobiety przyjmują Dzień Kobiet jako znak do zmian, których efektami będą mogły cieszyć się przez resztę życia. Efektem doświadczeń, pokazujących, że jest to nierealne, jest skrupulatne milczenie, które poprzedza zbliżający się Dzień Kobiet, i równie skrupulatne pomijanie go w rozmowach w dniach następnych.

Dobrym zwyczajem Dnia Kobiet jest flakon noszony w niepiśmiennej ręce, z którego wystaje bukiet neutralnych kolorystycznie kwiatków. Mogą to być żółte róże: w nich kolory miłości i zdrady redukują się do koloru pomarańczowej cegły, symbolu ospałości i rutyny we wręczaniu róży nauczycielkom i ciociom wpadającym na krótkie, całodzienne odwiedziny.

Z okazji tego cudownego dnia, życzymy naszym wiernym czytelniczkom wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim poczucia humoru i sporo wyrozumiałosci dla nas ;)

PozdrawiaMY
Michu i Yoda

P.S.
Poniżej mały dniokobietowy prezent dla wszystkich fanek Cysia! Zapraszamy do lektury!

1 komentarz:

jedna z licznego grona fanek;) pisze...

Prezent świetny:D Najlepszy jaki kiedykolwiek dostałam;) Dzięki!