piątek, 13 marca 2009

Cyś - dodatek specjalny!

Udało się!!

Po wielu godzinach, dniach, miesiącach czatowania, krzyczenie, wyrywania, bicia i śledzenia, w końcu tego dokonaliśmy. Udało nam się zrobić coś, z czym miałby problem nawet sam Herakles! Te jego marne kilkanaście prac to pestka.

Mamy zdjęcie gumki Cysia!!

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Zdjęcie wykonane zostało w bardzo ciężkich warunkach, dlatego musieliśmy poprosić o pomoc naszego wspaniałego grafika Jess. Po wielogodzinnej pracy udało się jej (bo to kobieta jest) doprowadzić zdjęcie do takiego stanu, gdzie można odczytać, cóż Cyś ma napisane na gumce. Mimo wszystko, nadal nie rozgryźliśmy, dlaczego ta gumka tak przyciąga kobiety. Jej tajemnica nie została rozwiązana po dziś dzień ...

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Cały czas trwają usilne badania nad zdjęciami. Staramy się dojść do tego, cóż ona w sobie ma. Być może jednak będziemy zmuszeni poznać ją bliżej przez dotyk. Na zdjęciach nie wszystko przecież widać.

Może Wy coś odkryjecie, młodzi naukowcy. Do roboty!

2 komentarze:

Sol pisze...

Owa,tajemnicza gumka do mazania wreszcie ujawniona. ;) Niemniej jednak nie widzę w niej nic szczególnego. :P Wielkie brawa dla grafika, świetna robota.

aś pisze...

sadze iz te mega male rysuneczki na gumce sa jakimis tajemnymi rytuaalami starozytnych magow. mysle iz to wlasnie czesc owej wielkiej tajemnicy.