sobota, 3 marca 2012

Szczęśliwa trzynastka

Drodzy Czytelnicy! Jak jużzdążyłam Was poinformować na facebook’owym fanpageu Bloga, wczoraj nasz redakcyjny kolega Tipsiarz odniósł wielki sukces. Wziął udział w castingu na tancerzy do pokazów Ceremonii Przedmeczowych EURO 2012 i wygrał. Cieszymy się z tego faktu ogromnie i z tego miejsca składamy mu serdeczne gratulacje w imieniu aNormalnejRedakcji! Jak się okazuje nie do trzech, ale do dwóch razy sztuka, bowiem wczorajszy casting to dopiero druga próba wtargnięcia Tpisiarza do show biznesu. Tym razem, jak widać, na starcie bardzo udana.

Tipsiarz rusza na podbój fot. Archiwum
A jak to właściwie było? Już mówię. Nasz redakcyjny kolega, utalentowany w wielu dziedzinach, po przegranym castingu do „Bitwy na głosy” dostał cynk od swojej wiernej fanki na temat castingu do pokazów przed EURO 2O12. Fanka nie musiała go nawet przekonywać. Odrazu stwierdził, że taniec to jest to i tym razem musi się udać. Dostał ogromnego powera, wysłał zgłoszenie i ruszył na podbój do poznańskiej Areny. Intrygujące jak wiara w siebie i pozytywna motywacja pomaga w osiągnięciu celu.


W ferworze walki fot. Archiwum
Poznański „Mały Pałac Sportu” okazał się również bardziej przyjaznym miejscem dla Tipsiarza niż Stadion Miejski. Wspaniała atmosfera panująca podczas wydarzenia także zasługuje na uznanie. Już od przekroczenia progu budynku Tispiarz czuł sięj ak u siebie. Został przydzielony do jednej z czterech grup i dostał swój, jak się okazało, szczęśliwy numer 13. Warto wspomnieć, iż konkurencja była bardzo duża.Na casting przybyło prawie 400 utalentowanych i zdeterminowanych osób, z czego najwyższej klasy jury wybrało 150 najlepszych. Tym bardziej jesteśmy dumni, żew tym zaszczytnym gronie znalazł się Tipsiarz. Ale nie mogło być inaczej. Przez ostatni czas wytrwale przygotowywał się do tego castingu. Tańczył po kilkagodzin dziennie. Dodatkowo dbał o swoja sylwetkę ćwicząc na siłowni, w końcu każdy wie co w tym mieście znaczą klata, plecy, barki… Poza tym stosował specjalna dietę. Starannie przygotowywał również swój strój. Został on uszyty na specjalne zamówienie, według autorskiego projektu. Tak też Tipsiarz perfekcyjnie przygotowany, w doskonałej formie wkroczył na parkiet. W mig nauczył się całej choreografii, którą perfekcyjnie powtórzył przed jury. Od razy zdobył ich serca. Przy rozważaniu jego kandydatury nie mieli żadnych wątpliwości, od razu wiedzieli, że muszą go wziąć.

Umowa podpisana fot. Archiwum

Tak oto zaczyna się wielka kariera Tipsiarza. Na pewno jednak nie będzie tylko różowo. Przed nim kilka tygodni ciężkich kilkugodzinnych prób oraz wiele wyrzeczeń. Wszystko po to, aby przed meczami EURO 2012 zaprezentować się jak najlepiej. Tipsiarza będziemy mieli okazje podziwiać i oklaskiwać aż trzy razy: 10go czerwca przed spotkaniem Irlandia – Chorwacja, 14go czerwca przedmeczem Włochy – Chorwacja oraz 18go czerwca przed wyjściem na boisko drużyn z Włochi Irlandi. Swoją drogą Tipsiarz znowu powróci na Stadion Miejski, tym razem jednak jako Gwiazda. Materiał video z castingu znajdziecie TUTAJ! Zapraszamy do oglądania!

Brak komentarzy: