piątek, 1 lipca 2011

Jak Feniks z popiołów...

Ile to czasu minęło od ostatniej publikacji na Blogu? Ile wody w Warcie upłynęło od momentu postawienia ostatniej kropki? Jak długo musieli czekać nasi Wierni Czytelnicy na ten wspaniały moment?TAK – POWRACAMY!Wprawdzie jesteśmy nieco starsi,i z zanikającym kolagenem, ale nadal niebanalnie patrzymy na otaczającą nas rzeczywistość. Na tej odrobinie wirtualnej przestrzeni postaramy się przykuć Waszą uwagę naszymi drobnymi przemyśleniami na każdy temat. W tym półroczu do największych nowości należeć będą tzw. kąciki tematyczne.

Absolutnym hitem tego lata będzie STUDIO PAZNOKCIA, w którym przeczytacie co jest cool, jazzy i trendy, dowiecie się kto, z kim, gdzie i dlaczego oraz zobaczycie bulwersujące teksty na temat zachowań ludzkich. Od poniedziałku do piątku, jak pięć palców ma dłoń, najświeższy „manicure” specjalnie dla Was!

Kolejną, lecz nie gorszą nowością będzie WIELOBARWNA (NIE)CODZIENNOŚĆ. To miejsce, gdzie pojawią się teksty o bardzo różnej tematyce. Ujrzycie tutaj niecodzienne historie prosto z ulic naszego miasta, intrygujące przemyślenia oraz comiesięczny, jedyny z 99,(9)% sprawdzalnością, HOROSKOP dla danego znaku zodiaku!

Trzecim nowopowstałym cyklem będzie ALL INCLUSIVE. Znajdziecie w nim nie tylko @normalny przewodnik po najciekawszych miejscach na Ziemi, ale również przeczytacie o wszechobecnych czynnikach wpływających na jakość naszego życia. Będzie więc sporo marudzenia, ale także próba poprawy otaczającego nas świata.

Poza wyżej wymienionymi działami, nasz Blog zyskał nową szatę graficzną oraz kilka usprawnień. Od dzisiaj każdy wpis możecie polubić (lub nie ;)) oraz udostępnić na Facebooku. Pojawiła się również możliwość napisania do nas. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie listy, niezależnie od poruszonego problemu. Nie bójcie się zatem pisać. Zarówno w sprawie plam na dywanie, przepisów na ciasta jak i z prośbą o pomoc w skonstruowaniu perpetum mobile. Warto przypomnieć, że część elementów pozostała niezmieniona. Nasz shoutbox nadal działa, dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu :), nie pozbyliśmy się również „Nieschematycznej piosenki”. Oczywiście stale współpracujemy także z Wróżką Benią!!

Pierwszy dzień lipca, pierwszy dzień zmian, oby na lepsze! Enjoy!

Brak komentarzy: