poniedziałek, 19 października 2009

Rozkład Jazdy :)

Elo, elo, trzy, dwa, zero!

Witam wszystkich czytelników w tym jakże ciężkim dla autorów tygodniu. Mimo ogromu obowiązków znalazłem chwilę, alby chociaż zasygnalizować nadchodzące tematy, które weźmiemy na tapetę :)

Pierwszą nowością jest "Kącik konesera taniego wina". Będzie to cyklicznie pojawiający się opis przeżyć Turbodymomenki Anity po spożyciu kolejnych siarkofrutow dostępnych w sieci sklaepow Żabka. Żeby się nie zeszmacić (oraz by nie zbankrutować) na pierwszy ogień idą winiacze w cenie do 7,20zl :) Pod każdym tekstem będziecie mogli zostawić komentarz oraz podzielić się swoimi przeżyciami związanymi z "Trunkiem tygodnia". Przewidujemy tez specjalną ankietę, dzięki której wyłonimy "Najlepszy siarkofrut 2009".

Ponadto postaramy się wreszcie wyegzekwować od agenta Cysia niezwykle subiektywna recenzje "Galerianek". Nie zabraknie także oryginalnych przeróbek polskich i światowych przebojów! To wszystko juz niebawem, a póki co zapraszam do posłuchania kolejnego hiciora "O Ela, Ela"! Przygotowaliśmy dla Was również grę na druga polowe października, a juz jutro, jak co wtorek, dokładnie minutę po północy, kolejna wróżba wróżki Beni!

Viel Spaß!

Brak komentarzy: