czwartek, 25 sierpnia 2011

Poznajmy się, czyli takie małe before...


To jak bibują przestanie być tajemnicą już w poniedziałek, natomiast dzisiaj dowiecie się kim są:

· Jola – miss studniówki 2007 w technikum spożywczym, była modelka (miała tylko jedną sesję okładkową dla magazynu „Nastolatka” w 2003 roku – oczywiście po znajomości). Aktualnie prowadzi własny interes – solarium i tipsy żelowe, co nazywa domem urody. Sama chyba jednak nie ma lustra w domu – regularnie jest spalona od nadmiaru samoopalacza. Jej pasemka sprzed 2 lat są już kultowe;)

· Kama – kobieta kochająca inaczej, regularnie widuje się ją w godzinach nocnych na mieście, zazwyczaj w stanie nie do końca trzeźwym. Wg Pawełka jej sypialnia powinna się znaleźć w przewodniku dla turystek. Pracuje jako fotograf dla pewnego pisma, co najdziwniejsze pisma religijnego.

· Pawełek – potentat meblowy z Suchego Lasu, tzn. syn potentatów meblowych. Rozkapryszony dwudziestolatek i student stosunków międzynarodowych jednocześnie. Jego matka ma w kieszeni połowę naszego miasta, dzięki czemu jest w stanie spełnić każdą zachciankę syna. Nie zauważa przy tym że jej mąż – ojciec Pawełka ma romans z osiemnastoletnią smarkulą.

· Kostek – najbardziej zaradny z całej czwórki. W wieku 24 lat ożenił się z majętną siedemdziesięciolatką która po roku małżeństwa zmarła, zostawiając Kostkowi cały swój majątek (dom, samochód i pełne konto w Szwajcarii). Jak twierdzi nigdy z nią nie spał – wszyscy mu wierzą, chociaż wiedzą też że byłby gotów na takie poświęcenie. Po 5 latach od zostania wdowcem trwoni spadek chodząc non-stop na zakupy. Pozostałą część czasu spędza na siłowni obsesyjnie dbając o wygląd swojego ciała.


Pozdrawiam w imieniu redakcji:

Tipsiarz

1 komentarz:

BzyK pisze...

Jola to moja faworytka. Kibicuje jej we wszystkim :D